Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 
  • Nowoczesne podłogi
Modne i trwałe podłogi

 

wineo 800 wood i wineo 800 wood XL

Panele winylowe w dekorze drewna

 

Autentyczne dekory, wiernie oddające wygląd pełnej deski, oraz wyjątkowa trwałość sprawiają, że kolekcje paneli winylowych wineo 800 wood idealnie sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających wnętrzach. Nadadzą im wyjątkowego charakteru i pozwolą na długą i komfortową eksploatację.

 

wineo 800 wood XL Corn Rustic Oak w salonie

 Autentyczne dekory paneli podłogowych wineo 800, wiernie oddają wygląd pełnej deski

 

 

wineo 800 wood Helsinki Rustic Oak pion

Estetyka, funkcjonalność, trwałość

Wineo 800 wood i 800 wood XL to elastyczne panele, które znajdą zastosowanie w pomieszczeniach prywatnych oraz miejscach użyteczności publicznej. Obie kolekcje zawierają po dziewięć dekorów do złudzenia przypominających naturalne drewno. Tak szeroki wybór stwarza niesamowite możliwości aranżacyjne i pozwala dobrać podłogę do stylu, w jakim utrzymane jest wnętrze.
Panele wineo 800 wood urzekają autentycznymi wzorami a panele 800 wood XL formatem deski XL, którego zastosowanie pozwala na optyczne powiększenie pomieszczenia.

Panele dostępne są z systemem montażu na tzw. click oraz w wersji klejonej. Montaż paneli winylowych na click pozwala na szybką, łatwą i niewymagającą fachowej wiedzy instalację. Z kolei wersja montażu „na klej”, dzięki 4-stronnie fazowanym krawędziom sprawi, że podłoga będzie prezentować się wyjątkowo naturalnie.

 

Panele wineo 800 wood  do złudzenia przypominają naturalne drewno

 

Zarówno w wersji XL jak i standardowej warstwa użytkowa paneli wynosi 0,55 mm, a klasa użytkowa 23/33/42. Wysoka klasa użyteczności sprawia, że panele z kolekcji wineo 800 wykazują podwyższoną odporność na ścieranie, przez co sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też w obiektach komercyjnych. Powierzchnia została uszlachetniona przez PU, a w składzie brak szkodliwych ftalanów.
Panele winylowe z kolekcji wineo 800 zdadzą egzamin w pomieszczeniach narażonych na kontakt z wodą. Mogą też być montowane na ogrzewaniu podłogowym.


Dodatkowe informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej:

www.wineo-polska.pl

 


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie